Juniorträningsdag den 24 februari på Loft i Skövde för dig som är 10 - 16 år, både killar och tjejer med max 36 i hcp

Startlistor H50

Det finns två alternativa startlistor för H50 Mellersta.
Klubbarna väljer vilken som passar dem bäst.

H50 Norra
15:15Billingen GK 1Brevikens GK1Mariestad GK1
15:22Skövde GK1Lundsbrunn GK1Knistad G&CC1
15:30Brevikens GK2Mariestad GK2Skövde GK2
15:37Lundsbrunn GK2Knistad G&CC2Billingen GK2
15:45Mariestad GK3Skövde GK3Lundsbrunn GK3
15:52Knistad G&CC3Billingen GK3Brevikens GK3
16:00Skövde GK4Lundsbrunn GK4Knistad G&CC4
16:07Billingen GK4Brevikens GK4Mariestad GK4
16:15Lundsbrunn GK5Knistad G&CC5Billingen GK5
16:22Brevikens GK5Mariestad GK5Skövde GK5
H50 Södra
15:15Marks GK 1Borås GK1Kind GK1
15:22Bredared GK1Hulta GK1Ulricehamn GK1
15:30Bredared GK2Kind GK2Marks GK2
15:37Borås GK2Hulta GK2Ulricehamn GK2
15:45Ulricehamn GK3Marks GK3Hulta GK3
15:52Borås GK3Bredared GK3Kind GK3
16:00Ulricehamn GK4Borås GK4Marks GK4
16:07Bredared GK4Kind GK4Hulta GK4
16:15Borås GK5Marks GK5Hulta GK5
16:22Kinds GK5Bredared GK5Ulricehamn GK5
H50 Västra
15:15Ekarna GK1Alingsås GK1Vårgårda GK1
15:22Hörlycke GK1Onsjö GK1 Koberg GK1
15:30Hörlycke GK2Vårgårda GK2Alingsås GK2
15:37Onsjö GK2Koberg GK2Ekarna GK2
15:45Alingsås GK3Vårgårda GK3Hörlycke GK3
15:52Koberg GK3Onsjö GK3Ekarna GK3
16:00Onsjö GK4Hörlycke GK4Vårgårda GK4
16:07Alingsås GK4Koberg GK4Ekarna GK4
16:15Vårgårda GK5Hörlycke GK5Onsjö GK5
16:22Koberg GK5Alingsås GK5Ekarna GK5
H50 MellerstaStartlista alternativ 1 Start med 2- bollar
15:30Herrljunga GK1Lidköpings GK1
15:37Läckö GK1Vara-Bjertorp GK1
15:45Falköpings GK1Läckö GK2Lidköpings GK2
15:52Vara-Bjertorp GK2Herrljunga GK2Falköpings GK2
16:00Läckö GK3Falköpings GK3Vara-Bjertorp GK3
16:07Lidköpings GK3Herrljunga GK3Läckö GK4
16:15Falköpings GK4Vara-Bjertorp GK4Lidköpings GK4
16:22Herrljunga GK4Falköpings GK5Läckö GK5
16:30Vara-Bjertorp GK5Lidköpings GK5Herrljunga GK5
H50 MellerstaStartlista alternativ 2 Avsluta med 4-boll
15:15Vara-Bjertorp GK1Lidköpings GK1Läckö GK1
15:25Herrljunga GK1Falköpings GK1Lidköpings GK2
15:35Läckö GK2Herrljunga GK2Falköpings GK2
15:45Vara-Bjertorp GK2Läckö GK3Herrljunga GK3
15:55Falköpings GK3Vara-Bjertorp GK3Lidköpings GK3
16:05Herrljunga GK4Falköpings GK4Vara-Bjertorp GK4
16:15Lidköpings GK4Läckö GK4Falköpings GK5
16:25Vara-Bjertorp GK5Lidköpings GK5Läckö GK5
16:25Herrljunga GK5