Startlistor H70, 2024

Det finns två alternativa startlistor för H70 Södra, Västra och Mellersta.
Klubbarna väljer vilken som passar dem bäst.

H70 Norra
10:00Töreboda GK1Skövde GK1Hökensås GK1Mariestad GK 1
10:10Mariestad GK2Töreboda GK2Skövde GK2Hökensås GK 2
10:20Hökensås GK3Mariestad GK3Töreboda GK 3Skövde GK3
10:30Skövde GK4Hökensås GK 4Mariestad GK4Töreboda GK 4
10:40 Töreboda GK5Skövde GK 5Hökensås GK5Mariestad GK 5
H70 SödraStartlista alt. 1 Start med 2-bollar
10:00Kinds GK1Borås GK1
10:10Bredareds GK1Ulricehamns GK1
10:20Hulta GK1Bredared GK2Borås GK2
10:30Ulricehamns GK2Kinds GK2Hulta GK2
10:40Bredared GK3Hulta GK3Ulricehamns GK3
10:50Borås GK3Kinds GK3Bredareds GK4
11:00Hulta GK4Ulricehamns GK4Borås GK4
11:10Kinds GK4Hulta GK5Bredared GK5
11:20Ulricehamns GK5Borås GK5Kinds GK5
H70 SödraStartlista alt. 2 Avsluta med 4-boll
10:00Kinds GK1Borås GK1Bredared GK1
10:10Ulricehamns GK1Hulta GK1Borås GK2
10:20Hulta GK2Ulricehamns GK2Kinds GK2
10:30Bredared GK2Ulricehamns GK3Kinds GK3
10:40Bredared GK3Borås GK3Hulta GK3
10:50Ulricehamns GK4Hulta GK4Kinds GK4
11:00Borås GK4Bredared GK4Ulricehamns GK5
11:10Borås GK5Kinds GK5Hulta GK5
11:10Bredared GK 5
H70 VästraStartlista alt. 1 Start med 2-bollar
10:00Alingsås GK1Herrljunga GK1
10:10Onsjö GK1Lundsbrunn GK1
10:20Koberg GK 1Onsjö GK2Herrljunga GK2
10:30Lundsbrunn GK2Alingsås GK2Koberg GK2
10:40Onsjö GK3Koberg GK 3Lundsbrunn GK3
10:50Herrljunga GK3Alingsås GK3Onsjö GK4
11:00Koberg GK 4Lundsbrunn GK4Herrljunga GK4
11:10Alingsås GK4Koberg GK 5Onsjö GK5
11:20Lundsbrunn GK5Herrljunga GK 5Alingsås GK
5
H70 VästraStartlista alt. 2Avsluta med 4-boll
10:00Alingsås GK1Herrljunga GK1Onsjö GK1
10:10Koberg GK1Lundsbrunn GK2Herrljunga GK2
10:20Onsjö GK2Koberg GK2Koberg GK2
10:30Alingsås GK2Onsjö GK3Lundsbrunn GK3
10:40Lundsbrunn GK3Alingsås GK3Herrljunga GK3
10:50Koberg GK4Lundsbrunn GK4Alingsås GK4
11:00Herrljunga GK4Onsjö GK5Lundsbrunn GK5
11:10Alingsås GK5Herrljunga GK5Onsjö GK5
11:10Koberg GK5
H70 MellerstaStartlista alt. 1Start med 2-bollar
10:00Falköping GK1Lidköping GK1
10:10Billingen GK1Läckö GK 1
10:20Vara-Bjertorp GK1Billingen GK2Lidköping GK2
10:30Läckö GK2Falköping GK2Vara Bjertorp GK2
10:40Billingen GK3Vara Bjertorp GK3Läckö GK3
10:50Lidköping GK3Falköping GK3Billingen GK4
11:00Vara-Bjertorp GK4Läckö GK4Lidköping GK4
11:10Falköping GK4Vara Bjertorp GK5Billingen GK5
11:20Läckö GK 5Lidköping GK5Falköping GK5
H70 MellerstaStartlista alt. 2 Avsluta med 4-boll
10:00Falköping GK1Lidköping GK 1Billingen GK 1
10:10Läckö GK1Vara-Bjertorp GK1Lidköping GK 2
10:20Billingen GK 2Läckö GK2Vara-Bjertorp GK2
10:30Falköping GK2Billingen GK 3Läckö GK3
10:40Vara-Bjertorp GK3Falköping GK3 Lidköping GK 3
10:50Läckö GK4Vara-Bjertorp GK4Falköping GK4
11:00Lidköping GK 4Billingen GK 4Vara-Bjertorp GK5
11:10Falköping GK5Lidköping GK 5Billingen GK 5
11:10Läckö GK5