Juniorträningsdag den 24 februari på Loft i Skövde för dig som är 10 - 16 år, både killar och tjejer med max 36 i hcp

Startlistor H70

Det finns två alternativa startlistor för H70 Norra, Södra, Västra och Mellersta.
Klubbarna väljer vilken som passar dem bäst.

H70 NorraStartlista alternativ 1Start med 2- bollar
10:00Brevikens GK1Skövde GK1
10:10Knistads G & CC1Hökensås GK1
10:20Mariestad GK1Knistads G & CC2Skövde GK2
10:30Hökensås GK2Brevikens GK2Mariestad GK2
10:40Knistads G & CC3Mariestad GK3Hökensås GK3
10:50Skövde GK3Brevikens GK3Knistads G & CC4
11:00Mariestad GK4Hökensås GK4Skövde GK4
11:10Brevikens GK4Mariestad GK5Knistads G & CC5
11:20Hökensås GK5Skövde GK5Brevikens GK5
H70 NorraStartlista alternativ 2Avsluta med 4- boll
10:00Brevikens GK1Skövde GK1Knistads G & CC1
10:10Hökensås GK1Mariestad GK1Knistads G & CC2
10:20Skövde GK2Mariestad GK2Brevikens GK2
10:30Knistads G & CC2Brevikens GK5Hökensås GK2
10:40Skövde GK3Mariestad GK3Hökensås GK3
10:50Knistads G & CC3Hökensås GK5Brevikens GK3
11:00Mariestad GK5Skövde GK4Knistads G & CC4
11:10Brevikens GK4Mariestad GK4Hökensås GK4
11:10Skövde GK5
H70 SödraStartlista alternativ 1 Start med 2-bollar
10:00Kinds GK1Borås GK1
10:10Bredareds GK1Ulricehamns GK1
10:20Hulta GK1Bredared GK2Borås GK2
10:30Ulricehamns GK2Kinds GK2Hulta GK2
10:40Bredared GK3Hulta GK3Ulricehamns GK3
10:50Borås GK3Kinds GK3Bredareds GK4
11:00Hulta GK4Ulricehamns GK4Borås GK4
11:10Kinds GK4Hulta GK5Bredared GK5
11:20Ulricehamns GK5Borås GK5Kinds GK5
H70 SödraStartlista alternativ 2 Avsluta med 4-boll
10:00Kinds GK1Borås GK1Bredared GK1
10:10Ulricehamns GK1Hulta GK1Borås GK2
10:20Hulta GK2Ulricehamns GK2Kinds GK2
10:30Bredared GK2Ulricehamns GK3Kinds GK3
10:40Bredared GK3Borås GK3Hulta GK3
10:50Ulricehamns GK4Hulta GK4Kinds GK4
11:00Borås GK4Bredared GK4Ulricehamns GK5
11:10Borås GK5Kinds GK5Hulta GK5
11:10Bredared GK 5
H70 VästraStartlista alternativ 1Start med 2-bollar
10:00Alingsås GK1Herrljunga GK1
10:10Onsjö GK1Koberg GK 1
10:20Ekarna GK1Onsjö GK2Herrljunga GK2
10:30Koberg GK2Alingsås GK2Ekarna GK2
10:40Onsjö GK3Ekarna GK3Koberg GK3
10:50Herrljunga GK3Alingsås GK3Onsjö GK4
11:00Ekarna GK4Koberg GK 4Herrljunga GK4
11:10Alingsås GK4Ekarna GK5Onsjö GK5
11:20Koberg GK 5Herrljunga GK5Alingsås GK5
H70 VästraStartlista alternativ 2 Avsluta med 4-boll
10:00Alingsås GK1Herrljunga GK1Onsjö GK1
10:10Koberg GK1Ekarna GK1Herrljunga GK2
10:20Onsjö GK2Koberg GK2Ekarna GK2
10:30Alingsås GK2Onsjö GK3Koberg GK3
10:40Ekarna GK3Alingsås GK3Herrljunga GK3
10:50Koberg GK4Ekarna GK4Alingsås GK4
11:00Herrljunga GK4Onsjö GK4Ekarna GK5
11:10Alingsås GK5Herrljunga GK5Onsjö GK5
Koberg GK5
H70 MellerstaStartlista alternativ 1Start med 2-bollar
10:00Lundsbrunn GK1Lidköping GK1
10:10Billingen GK1Läckö GK 1
10:20Vara-Bjertorp GK1Billingen GK2Lidköping GK2
10:30Läckö GK2Lundsbrunn GK2Vara Bjertorp GK2
10:40Billingen GK3Vara Bjertorp GK3Läckö GK3
10:50Lidköping GK3Lundsbrunn GK3Billingen GK4
11:00Vara-Bjertorp GK4Läckö GK4Lidköping GK4
11:10Lundsbrunn GK4Vara Bjertorp GK5Billingen GK5
11:20Läckö GK 5Lidköping GK5Lundsbrunn GK5
H70 MellerstaStartlista alternativ 2 Avsluta med 4-boll
10:00Lundsbrunn GK 1Lidköping GK 1Billingen GK 1
10:10Läckö GK1Vara-Bjertorp GK1Lidköping GK 2
10:20Billingen GK 2Läckö GK2Vara-Bjertorp GK2
10:30Lundsbrunn GK2Billingen GK 3Läckö GK3
10:40Vara-Bjertorp GK3Lundsbrunn GK3 Lidköping GK 3
10:50Läckö GK4Vara-Bjertorp GK4Lundsbrunn GK4
11:00Lidköping GK 4Billingen GK 4Vara-Bjertorp GK5
11:10Lundsbrunn GK5Lidköping GK 5Billingen GK 5
Läckö GK5